TRENDSETER | Trendseter
15280
home,page,page-id-15280,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
TheTrendsetterTeam

Trendseter – cel mai mare sales house de publicitate outdoor din R. Moldova. Compania operează cu peste 1000 de spații

publicitare pe teritoriul întregii țări. Tipurile de spații sunt: Billboarduri 6x3m, billboarduri-dublet, billboarduri-hyper, billboarduri-nestandart, bigboarduri, city-lighturi, stații auto, console și prismatron; la fel dispunem de spații publicitare de tip ecrane LED și radio.
Experiența, vârsta pe piața, creșterea exponențială din ultimii ani, precum și încrederea pe care ne-o acordă clienții, plasează compania Trendseter pe o poziție de lider pe piața publicității outdoor din R. Moldova. Ofertele noastre includ cele mai complexe, variate și eficiente pachete de publicitate. Trendseter – este unicul sales house din R.Moldova certificat Eco-Vadis.

BILBOARDS

1050 suprafețe99%

LED SCREENS

20 suprafețe%

CITY LIGHTS

350 suprafețe%

BUS STATIONS

320 stații%

RADIO

51700 ascultători%

Echipa

01 Andrei

Andrei Jicol, Director

Jicol Oxana

Oxana Jicol, Vice-Director

oxana.jicol@trendseter.md
+373 78879952

05 ludmila

Ludmila Morarenco, Director comercial Radio&LED

morarenco@yahoo.com
+373 67448678

Irina-Ursu

Irina Ursu, Director comercial OOH

irina.ursu@trendseter.md
+373 78879953

04 irina gavrilov

Irina Gavrilov, Specialist publicitate&marketing

irina.gavrilov@trendseter.md
+373 78879960

Tatiana Rosca

Tatiana Roșca, Specialist publicitate&marketing

tatiana.rosca@trendseter.md
+373 78879961

Cinchevchi-Eleonora

Eleonora Cinchevschi, Contabil-Șef

eleonora.cinchevski@trendseter.md
+373 78879958

Tatiana-Ergaciova

Tatiana Ergaciova, Contabil

tatiana.ergaciova@trendseter.md
+373 78879955

06 denis bivol

Denis Bivol, Project Manager

denis.bivol@trendseter.md
+373 79639007